Юрист з нерухомості в Ірпені

Одним із найперспективніших та найпривабливіших для молоді регіональних центрів України є місто Ірпінь. Територіально він близько знаходиться до столиці і тому людям легко організувати власний бізнес або знайти роботу. Як кажуть усі дороги ведуть до центру. Саме тому купівля та продаж нерухомості в Ірпені явище досить популярне. У нашій практиці юристів з нерухомості найчастіше зустрічаються звернення від клієнтів із проханням перевірити нерухомість перед покупкою.

Відомо, що останнім часом з’явилося багато забудовників, які пропонують гарні сучасні квартири у ще не збудованих будинках. І тут слід пам’ятати, що новобудови, які не введені в експлуатацію, можуть нести у собі великі ризики, пов’язані з отриманням права власності на куплену житлову площу.

Насправді юридичних ризиків при покупці квартири у забудовника досить багато. Наприклад, Вашій увазі надаємо найбільш небезпечні і поширені в Україні.

  • навмисні помилки в оформленні документів на землю та будівельні роботи;
  • самовільне будівництво з відсутністю дозвільних документів;
  • шахрайські схеми вкладення грошей у будівництво житлового комплексу;
  • приховування інформації, що квартира перебуває у банківській заставі;
  • квартира продається одночасно кількома фізичними особами.
Обирайте юриста для консультації

Юристи «Центру Перевірки Нерухомості» протягом багатьох років займаються професійною перевіркою різних об’єктів нерухомості та подальшим супроводом угод. Звертаючись до наших фахівців Ви отримуєте гарантований юридичний захист від шахраїв та аферистів.

Ми завжди оперуємо об’єктивними даними, отриманими внаслідок юридичної перевірки. Наші експерти займають нейтральний бік у процесі угоди та не зацікавлені в тому, щоб «спихнути» Вам квартиру. Під час консультації у нас в офісі, юрист пройдеться по всіх перевірених документах та зверне Вашу увагу на можливі ризики, якщо їх буде знайдено.

Зауважте, що ні ріелтор, ні нотаріус не роблять юридичного аналізу документів. Вони лише беруть участь у процесі продажу житлової площі. Нотаріус оформляє документи. Ріелтор, власне, продає та заробляє на цьому гроші. І ніхто з вищезгаданих осіб Вам не скаже, що насправді Ви купуєте. І тільки юрист з нерухомості, який має досвід роботи з різною документацією, покаже як «на долоні» і розповість, що являє собою обраний вами об’єкт будівництва.

Звертайтесь до наших спеціалістів і ми допоможемо вдало купити нерухомість у м. Ірпені.

Послуги юриста з питань нерухомості допоможуть Вам заощадити та зберегти власні кошти.

Додати відгук
  • Рейтинг