5 способів збільшити вартість квартири, що продається

як збільшити вартість квартири під час продажу

Зміна дизайну квартири

Якщо квартира оформлена нестандартним способом, це може створити труднощі в продажу. Багато людей люблять нейтральні тони апартаментів, а також віддають перевагу непомітним кольорам. Згідно з результатами дослідження компанії “Zillow” актуальною є купівля житлової нерухомості, в якій переважають світло-блакитні, блідо-сині та сірі кольори. Тому, якщо у квартирі багато кімнат з яскравими кольорами, рекомендується їх перефарбувати в темніші. На додаток до цього не завадить зробити косметичний ремонт.

Заміна дверних ручок, фіранок і рушників

Найчастіше у квартирах усі дверні ручки зроблені з бронзи або латуні. Це негативно впливає на перше враження покупця. Виходячи з цього, слід замінити їх на нікелеві або ручки з нержавіючої сталі. Бажано поміняти штору у ванній кімнаті, змінити всі рушники та кімнатні фіранки. Це вимагає мінімальних вкладень, але такі дрібниці освіжать квартиру.

Забезпечення повного порядку і чистоти

Перед продажем власник має подбати про те, щоб у квартирі не перебували особисті речі та фотографії членів сім’ї. Вони займають багато простору і відштовхують покупця. Необхідно також позбутися мотлоху і меблів. Головне завдання – забезпечити максимальний простір. Обов’язково потрібно скористатися клінінговими послугами або зробити генеральне прибирання самостійно. Це автоматично підвищує ціну житла і справляє приємне враження на покупця.

Професійний фотосет квартири

Здебільшого пошук житла відбувається через оголошення в інтернеті. Саме тому важливо добре представити товар. Професійні фотографії приваблять покупця. З огляду на те, що навіть чудові будинки можна жахливо сфотографувати, краще звернутися по допомогу до професіоналів. Так, це обійдеться в хорошу суму, але результат окупиться, а успіх угоди наполовину складається з презентації товару. Рекомендована кількість фотографій становить від 7 до 12 кадрів.

Усунення неприємних запахів

У разі, якщо квартира пропахла тютюновим димом, домашніми улюбленцями, несправною каналізацією, спиртом або будматеріалами, варто придбати дорогий освіжувач повітря для туалету та кімнат. Приємний запах не повинен різко виділятися, а помірно освіжати квадратні метри.

Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна сформувати позитивне враження у покупця, а відповідно збільшити початкову вартість житла.

Наступний запис
Чому варто купити квартиру для здачі в оренду
Попередній запис
Способи рейдерського захоплення квартири
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг