Нерухомість в кредит

Нерухомість в кредит

Перш ніж узяти кредит на придбання житла, необхідно замислитися над тим, що за всі десять років виплати, сума становитиме вартість квартири, а то й перевищить її ціну в кілька разів. Від суми, взятої в заставу, залежатимуть метри житла, місце розташування. Близькість метро, транспортне забезпечення.

Під час подачі документів на іпотеку працівники банку дивляться на заповнену анкету, якщо ви вказуєте заробітну плату, завищену для своєї професії, то це привід для ретельнішої перевірки ваших даних. Якщо ви дуже сильно хочете отримати схвалення на кредит, то необхідно банку показати всі свої статки. Дорогий автомобіль, будинки в селі в приміській зоні – це послужить гарним доказом вашого достатку.

Дуже часто за іпотекою звертаються громадяни, які отримують заробіток у конверті. Саме вони мають можливість повністю розрахуватися, але підтвердити свій заробіток офіційно не можуть. Шанс на отримання дозволу на позику вони мають, і можуть розраховувати на велику суму. Працівники банківської сфери самостійно можуть з’ясувати дохід представників вашої професії.
Іпотека це не зовсім дешеве задоволення. Але є і плюси в тому, що з кредитом не доведеться збирати дуже довгий час грошові кошти, постійно себе у всьому обмежуючи. Мінус у тому, що виплачувати подвійну вартість не кожен погодитися.

Дізнайтеся детальніше що таке іпотека та іпотечний кредит.

Під час використання позики є ще один дуже цікавий момент. Наприклад, якщо вартість житла буде більшою за відсотки за кредитом, то вам може бути відмовлено. На ринку нерухомості ситуація абсолютно непередбачувана і ціни можуть рухатися як вгору, так і вниз.

У США люди накупили житла, використовуючи кредит, але не змогли виплатити і все придбане житло виставили на продаж. Відразу зрозуміло, що ціна буде набагато нижчою, ніж належить. Ніхто не може впевнено сказати, як ситуація в Америці позначиться на українському ринку.

Головною умовою, на яку банк дивиться під час видачі кредиту – це застава. Наприклад, якщо в заставу віддали квартиру в хорошому стані, то умови виплати будуть не дуже складними.
Квартира, закладена в заставу, стає власністю банку, який видав іпотеку. Власником можна стати тільки після повного погашення позики. Може бути прописано в договорі іншу умову, що ви можете стати власником, але право на продаж житла ви не матимете.

Ніхто не зможе здійснити будь-яких угод з нерухомістю без дозволу банку. Навіть на здачу в оренду так само буде потрібна згода.

Наступний запис
Правильне закриття іпотеки: внесення останнього платежу та зняття обтяження
Попередній запис
Як припинити договір іпотеки
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг