Купівля нерухомості: 4 способи зменшити вартість квартири

4 способи зменшити вартість квартири

Щоб купити квартиру, потрібно придивлятися до різних варіантів. Однак буває так, що потрібна певна квартира. Її можна купити, отримавши навіть невелику знижку. Як домогтися зниження вартості? Існують 3 способи, що забезпечують покупця доступною вартістю.

Психологічний аспект

Зазвичай люди готові йти на поступки співрозмовникам, якщо тебе ввічливі і вміють викликати прихильність до себе; метод діє і при купівлі квартири. Важливо розпитувати про нерухомість, показувати продавцеві свою зацікавленість у квартирі.

Можна трохи розповісти про себе, запитати про власника нерухомості. Тільки вести розмову потрібно невимушено, контролюючи кожне слово. Важливо бути доброзичливою людиною, але не питати багато про особисте життя продавця. Вдалий діалог дасть змогу отримати схвалення на зниження ціни.

Мінуси квартири

Заздалегідь варто дізнатися про недоліки будівлі, також оцінити квартиру спочатку за фотографіями. Приблизний план аргументів, що дозволяють знизити вартість, варто сформулювати.
У доброзичливій формі називають мінуси, щоб продавець поступився квартирою за прийнятну для людини суму. Тільки не можна негативно висловлюватися про приміщення. Варто підібрати вирази, щоб культурно описати недоліки приміщення.

Вивчення ринку

Перед оглядом квартири, що сподобалася за фотографіями, варто подивитися ціни на подібні пропозиції. Експерти рекомендують звертати увагу на динаміку цін. Не можна просто вимагати зниження спочатку поставленої продавцем вартості, якщо на ринку діють більш високі ціни. Потрібно враховувати обстановку, оцінювати наявні пропозиції.

Продаж квартири

З розмови з продавцем варто осмислити важливий аспект: чи поспішає власник квартири її продати. Від цього нюансу формується потенційна знижка. Завжди обговорюють деталі. Діалог дасть змогу прийти до спільного рішення.

Наступний запис
Що впливає на вартість квартири
Попередній запис
Частка у квартирі та можливість її виділення
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг