Як відбувається купівля квартири іноземцем в Україні?

покупка квартиры иностранцем в Украине

Стати повноцінним власником квартири на території України можуть не тільки місцеві жителі, а й іноземні громадяни. Відповідно до чинного законодавства повнолітні нерезиденти мають законне право на купівлю квартири в Україні. Відповідні законопроєкти свідчать про те, що іноземець для того, щоб придбати квартиру, повинен мати на руках паспорт, виданий у країні постійного місця проживання.

Прописуватися в Україні для здійснення цієї угоди не потрібно. Нерезидент має право пред’явити не паспорт, а посвідку на проживання в Україні. Квартира може бути оформлена на кількох власників-іноземців.

Наполегливо рекомендуємо супровід купівлі квартири в Києві здійснювати під керівництвом досвідченого юриста компанії PROVERKA.COM.UA. Таким чином Ви убезпечите власну покупку нерухомості від недобросовісних продавців.

Купівля квартири іноземцем в Україні

Процес купівлі квартири на території України практично однаковий з процедурою придбання нерухомості для українців. У статті 26 Конституції України детально описуються права іноземців при придбанні квартири, відповідно в процесі угоди їх варто дотримуватися.

Громадяни інших країн згідно із законом мають право ставати власниками квартири в Україні за договором міни, дарування або під час успадкування. Після закінчення угоди купівлі-продажу житла нерезидент може виконувати такі дії з власними квадратними метрами:

  • користуватися;
  • здійснювати обмін;
  • відчужувати або реалізовувати;
  • оформлювати дарування;
  • здавати в оренду.

Також законом не обмежується можливість іноземця оформити куплену квартиру в заставу або оформити її як внесок до статутного капіталу під час реєстрації нової компанії.

Основоположні аспекти

Для того щоб укласти законний договір купівлі-продажу квартири необхідно:

  • Спочатку легалізувати відповідну документацію за допомогою складання нотаріально завіреного перекладу державною мовою.
  • Також ще зовсім не завадить отримати документ про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків, який знадобиться під час укладення угоди в нотаріуса.
  • Потім подається грамотно оформлена заява із зазначенням особистих даних.
  • До заяви додається нотаріально засвідчений переклад паспорта.
  • Отримання довідки.

Варто акцентувати увагу на тому факті, якщо нерезидент перебуває в офіційному шлюбі, то в обов’язковому порядку потрібен дозвільний документ від дружини або чоловіка на укладення угоди купівлі квартири. Як бачимо купівля квартири іноземцем в Україні має досить просту процедуру. Якщо у Вас відсутній досвід вирішення даних угод звертайтеся в юридичні організації.

Наступний запис
Лофт – що це таке?
Попередній запис
Як швидко продати квартиру: актуальні поради та доступні всім методи
Схожі записи
Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть це поле
Заповніть це поле
Будь ласка, введіть правильний email.