Слово “лофт у перекладі з англійської означає “горище”. В заміських будинках часто обладнує верхні поверхи під житлові приміщення. Сьогодні “лофт” це цілий напрям у стилістиці оформлення житла.
У Європі та США “лофтом” вважаються будівлі промислового призначення, а не житлові об’єкти. До них відносяться старі цехи і фабрики, які припинили працювати і були переобладнані під офіси і магазини.
Юристи PROVERKA.COM.UA допоможуть законно придбати, або орендувати лофти в Києві. Перевіряється пакет документів забудовника й орендодавця. Звертайтеся за консультацією юриста з нерухомості до наших експертів щодо розглянутого питання.
“Лофт” набув поширення в минулому столітті. В Америці стали перелаштовувати промислові будівлі під житлові об’єкти. Квартири типу “лофт” характерні для Америки. Це пов’язано з тим, що після кризи в США багато фабрик і заводів закрили, і оскільки вони були розташовані у вдалих і престижних місцях, будівлям знайшли інше застосування.
Орендувати приміщення, яке покинуте і пустує, виявилося вигідно. І попит на промислові приміщення став стрімко зростати, особливо інтерес виявлявся до будівель у центрі міста. Вкладення в таку нерухомість вважалися перспективними і вигідними.
“Лофт” набув найбільшої популярності в 50 роки. Вважалося модним мати таку квартиру. Особливо прагнули придбати таке житло скульптори, художники, музиканти та інші творчі особистості. Дуже скоро такі квартири набули статусу елітного житла і стали дорогим задоволенням. Навіть за винайм такої квартири доводилося вносити солідну плату. Інтерес до “лофту” стали проявляти багаті люди, банкіри та бізнесмени.
Колірна гама в таких приміщеннях зазвичай холодна і контрастна. Наприклад, якщо три стіни прикрашені цегляною кладкою, четверта стіна виконана під металеву обробку. Меблі часто виступають як перегородки. Вони прості й нехитрі, але дуже функціональні.
Особливу увагу приділяють вікнам. Вони зазвичай величезного розміру, займають простір від підлоги до стелі. Штори на них не кріплять, щоб приміщення залишалося світлим.
“Лофт” зазвичай має величезну площу, високі стелі. Такі приміщення воліють використовувати для виставкових залів, студій для танців, ресторанів, арт-закладів.
Останнім часом “лофт” набуває популярності і в Україні.